10 lat Dobrych Ludzi
Drodzy Kibice,
Skończyliśmy 10 lat 🥳🥳🥳Dekadę naszej działalności uczciliśmy w licznym gronie zacnych gości, którym dziękujemy za pamięć, fantastyczne upominki, przednią zabawę oraz obecność😊
10 lat Dobrych Ludzi to w naszym odczuciu dobrze spędzony czas. Co robiliśmy przez dekadę łatwo zobaczycie na naszych social mediach 😉 Dla nas te 10 lat to liczne historie z naszego działania, w których brało udział wiele osób. Bywaliśmy bardzo zmęczeni, sfrustrowani i podłamani. Płakaliśmy ze śmiechu, ale pojawiały się i łzy wzruszenia. Spotykaliśmy się z ludzką sympatią i ogromną wdzięcznością. Zdarzały się również obawy i posądzenie o odrabianie zasądzonych prac społecznych 😂
Wszystko co zrobiliśmy, staraliśmy się zawsze wykonać jak najlepiej potrafimy, charytatywnie, w naszym wolnym czasie, z potrzeby naszych serduszek. Bogatsi o dekadę cennych doświadczeń i otoczeni wieloma osobami, na które możemy liczyć, będziemy pisać kolejne rozdziały naszej Dobroludziowej Opowieści 🫡🇭🇺